Квест: Завдання 5 (31.01-02.02)

Наша пригода добігає до завершення. Допомога всіх, хто не зійшов з дистанції, остаточно зруйнувала плани Давида. Ми оновили антивірусне програмне забезпечення, і жодна вірусна атака злодія не досягла бажаного для нього результату. Єдине, на що він в результаті спромігся, це завалив нашу пошту спамом. А ще хтось декілька разів подзвонив на телефон училища і довго мовчав, а потім з анонімного акаунту у Фейсбуці надійшов лист з образами та погрозами… Ми підозрюємо, що то теж справа рук нашого „липкого” злодюжки. Та то таке, даремна втрата часу. Ми до таких проявів підготувались.

 

Оперативна інформація

 

П’ята спроба Давида має на меті зіпсувати нам настрій напередодні Дня безпечного Інтернету.

 

Інформація для роздумів

 1. День безпечного Інтернету запроваджений за ініціативою європейських некомерційних організацій. Його дата кожного року змінюється, але не може бути пізнішою деякого числа лютого місяця.
 2. Кожного року цей День відзначається під певним гаслом. Наприклад, в 2017 році в Україні День безпечного Інтернету проводився під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». В 2018 році цей День відзначається 6 лютого і також має свій слоган. Щоб його дізнатись, Ви маєте завітати на сторінку https://www.saferinternetday.org/web/ukraine/sid та уважно прочитати наведену там інформацію.
 3. Злодій збирається використати одну з найрозповсюдженіших форм насильства в Інтернеті у наш час. Це один із видів переслідування інших осіб з використанням сучасних електронних технологій. Дізнайтесь його назву.
 4. Щоб запобігти останній спробі злодія варто дотримуватись 6 простих правил. Їх Ви зможете дізнатись, склавши пазл за посиланням https://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=0b919f281ae2.
 5. На завершення нашого веб-квесту пропонуємо Вам заповнити Анкету учасника.

 

Завдання 5

 

 1. Дві європейські некомерційні організації, за ініціативою яких запроваджено відзначення Дня безпечного Інтернету у світі (2 бали)
 2. У якому році вперше був відзначений День безпечного Інтернету у світі? (1 бал)
 3. Число у лютому, не пізніше якого може відзначатись цей День (1 бали)
 4. Гасло Дня безпечного Інтернету в Україні в 2018 році (1 бал)
 5. Назва форми переслідування у веб-середовищі, яку використовуватиме злодій (1 бал)
 6. Скріншот складеного пазла (2 бали)
 7. Анкета, заповнена повністю (2 бали)

 

Всього за Завдання 5 Ви можете отримати 10 балів.

 

Час на виконання Завдання 5 – до 15 год. 00 хв. 05 лютого 2018 року.

 

Відповіді залишайте на сайті училища, або надсилайте за адресою zhmu_quest@meta.ua

У назві листа вкажіть «Квест завдання 5», у тексті листа надайте короткі відповіді на запитання Завдання 5 у форматі:

 

 1. Дві європейські некомерційні організації, за ініціативою яких запроваджено відзначення Дня безпечного Інтернету у світі; 2. рік, коли День безпечного Інтернету був вперше відзначений у світі; 3. Число у лютому, не пізніше якого може відзначатись цей День; 4. Гасло Дня безпечного Інтернету в Україні в 2018 році; 5. Форма переслідування у веб-середовищі, яку використовуватиме злодій; 6. Скріншот складеного пазла; 7. Додайте заповнену Анкету

 

Бажаю перемоги!

 

Р.S. Додані результати Завдань 2 і 3 (вкладення «Учасники»).

З повагою, admin questor

 

 

 

[ninja_form id=6]

 

 

[ninja_form id=7]