Квест: Завдання 4 (03.02-06.02)

Ми з вами постаралися на славу: країна, з якої прибув шахрай, та його ім’я нам відомі, улюблена справа злодія не принесла результатів, віруси, якими він сподівався заразити наші комп’ютери, планшети і смартфони визначені. Наша музика дещо відволікла злодюжку. Та зрозумівши, що його плани розкрито, наш злодій запанікував. Проте, він ще сподівається, що ми не зуміємо захиститись від його атак. Щоб остаточно звести злодійські задуми нанівець, в цьому завданні ми маємо зосередитись на антивірусних продуктах. Давайте визначимо, на яких саме.

 

Оперативна інформація

 

У четвертій спробі злодій намагатиметься розповсюдити в нашу мережу всі відомі йому вірусні програми. Наше завдання запобігти цьому, встановивши антивірусні продукти. До речі, частина з них останнім часом скомпрометувала себе як в нашій країні, так і за кордоном.

 

Інформація для роздумів

 

 1. Перший антивірусний продукт – розробка найбільшого в Європі виробника систем захисту комп’ютерних систем від шкідливого впливу. Але його репутація дещо заплямована: компанію-виробника неодноразово підозрювали в нечесній конкуренції та співпраці зі спецслужбами. Так, за інформацією екс-співробітників компанії, розповсюдженою в 2016 році, виробник цього продукту свідомо обманював своїх конкурентів, закидаючи їм хибну інформацію про ніби то шкідливі файли, які підлягали видаленню. А розробник даної програми змушений був публічно заперечувати причетність до спецслужб.

 

 1. Характерною особливістю другої антивірусної програми є можливість її встановлення на вже заражений пристрій. На її логотипі є зображення істоти, назва якої співпадає з назвою програми-прототипу даного антивірусного продукту.

 

 1. Щоб дізнатися назву третього антивірусного продукту, Вам доведеться скласти пазл, перейшовши за посиланням https://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=22cb0489011c. На ньому зображена частина логотипу даного продукту.

 

 1. Назва четвертого продукту потребує розгадування кросворду https://onlinetestpad.com/c/6a8a2d7f24be4b67bb6d5f875563f9d1. Ви зможете скласти її з виділених літер розгаданих слів. Якщо Вам не вдасться розв’язати кросворд он-лайн, чи зробити скріншот, можете скачати його на нашому сайті у вкладенні „Кросворд” у форматі doc., заповнити, зберегти під назвою „Кросворд Ваше прізвище” і додати у відповіді.

 

 1. Використання двох із зазначених антивірусних програм в Україні обмежене законодавством, а одної з них ще і Сенатом США. Про які дві програми йде мова?

 

Завдання 4

 

 1. Перший антивірусний продукт та Ім’я його автора (2 бали)
 2. Другий антивірусний продукт та Прізвище його автора (2 бали)
 3. Скріншот складеного пазла (2 бали)
 4. Третій антивірусний продукт та Рік появи його першої версії (2 бали)
 5. Скріншот розгаданого кросворду (3 бали)
 6. Четвертий антивірусний продукт та Місто, в якому знаходиться головний офіс компанії-розробника (2 бали)
 7. Два антивірусні продукти, використання яких обмежене в Україні (2 бали)

 

Всього за Завдання 4 Ви можете отримати 15 балів.

 

Час на виконання Завдання 4 – до 23 год. 00 хв. 02 лютого 2018 року.

 

Відповіді залишайте на сайті училища, або надсилайте за адресою zhmu_quest@meta.ua

У назві листа вкажіть «Квест завдання 4», у тексті листа надайте короткі відповіді на запитання Завдання 4 у форматі:

 

 1. Перший антивірусний продукт та Ім’я його автора; 2. Другий антивірусний продукт та Прізвище його автора; 3. Скріншот складеного пазла; 4. Третій антивірусний продукт та Рік появи його першої версії; 5. Скріншот розгаданого кросворду; 6. Четвертий антивірусний продукт та Місто, в якому знаходиться головний офіс компанії-розробника; 7. Два антивірусні продукти, використання яких обмежене в Україні

 

Уважно читайте інформацію та завдання!

 

Р.S. Розміщені результати Завдання 1.

Приємні новини: 1) у нашої команди з’явилась група підтримки! 2) відповіді на Завдання 2 і 3 ще приймаються (крайній термін до 23:00 31.01.2018).

Неприємна новина: учасників, які зареєструвались, але станом на 30.01.2018 не виконали жодного завдання, видалені.

 

З повагою, admin questor

 

 

[ninja_form id=5]