Квест: Завдання 3 (27.01-30.01)

 

Несприятливі погодні умови та напружена навчальна та концертна діяльність дещо пригальмували темпи нашої протидії другій спробі злодія. Але наш шахрай теж був змушений призупинитись (захворів в процесі акліматизації). На вихідних злодій має піти на поправку, він планує закінчити другу спробу та паралельно розпочати третю. Отож, відповіді на Завдання 2 можна надсилати до 29 січня. Але головним чином ми маємо зосередитись на третій спробі.

 

Оперативна інформація

 

В результаті розшукових дій вдалось дізнатись ім’я злодія та його нареченої. У третій спробі злодій спробує вивести з ладу наші комп’ютери за допомогою чотирьох вірусів. Наше завдання – визначити їх назви. Також необхідно відволікти злодія від злочинних дій за допомогою нашої улюбленої справи

 

Інформація для роздумів

 

 1. Назва першого вірусу співпадає з ім’ям нареченої злодія, хоча насправді він так названий на честь стриптизерки. Цей вірус зруйнував багато систем електронної пошти, а його автора заарештували і засудили.

 

 1. Думки про наречену допомогли злодію згадати про ще один не менш небезпечний вірус, назва якого пов’язана із коханням. В цьому році йому виповнюється 18 років. А ще він занесений у Книгу рекордів Гіннеса як найбільш руйнівний комп’ютерний вірус у світі.

 

 1. Третій вірус злодія носить назву його улюбленого італійського митця. Зовсім скоро (у 2019 році) виповниться 455 років з дня його смерті. А активізувався цей вірус у день його народження. Його дія була одноразовою. Наступного року цей день користувачі комп’ютерів чекали з острахом, але нічого не трапилось, хіба що розробники антивірусних програм заробили на цьому чималі гроші.

 

 1. А ще у згаданого митця є дуже відома робота, що вперше була представлена публіці 8 вересня 1504 року. Я це до того, що у нашого злодія таке ж ім’я.

 

 1. Четвертий вірус має чоловіче ім’я – наймолодший із всіх, від його попередньої масової атаки не пройшло ще й року. Його дія була також одноразовою, і переважно зашкодила діяльності державних установ та приватних підприємств нашої Держави, які в процесі документообігу використовували «солодку» програму файлообміну.

 

 1. Допоможіть віднайти назви цих вірусів, а ми відволікатимемо злодія. Виявляється, він дуже любить слухати шум водоспаду. Каже, що від цього його душа співає. До речі, може нам також пограти та поспівати? Допоможете? Придумайте, будь ласка, сім слів, пов’язаних із інформатикою, у назвах яких «сховані» ноти (по одному з кожною нотою).

 

Завдання 3

 

 1. Назва першого згаданого віруса (1 бал)
 2. Назва другого згаданого віруса (1 бал)
 3. Назва третього згаданого віруса (1 бал)
 4. Назва четвертого згаданого віруса (1 бал)
 5. Ім’я злодія (1 бал)
 6. Сім слів із «нотами» (7 балів)

 

Всього за Завдання 3 Ви можете отримати 12 балів.

 

Час на виконання Завдання 2 – до 23 год. 00 хв. 30 січня 2018 року.

 

Відповіді залишайте на сайті училища, або надсилайте за адресою zhmu_quest@meta.ua

У назві листа вкажіть «Квест завдання 3» нічого більше не пишіть, у тексті листа надайте короткі відповіді на запитання Завдання 3 у форматі:

 

 1. Назва першого віруса; 2. назва другого віруса; 3. назва третього віруса; 4. назва четвертого віруса; 5. ім’я злодія; 6. сім слів із «нотами»

 

Прохання активізувати антизлочинну діяльність і плідно попрацювати на вихідних. Не забувайте, що на сайті училища розміщено «Корисні посилання», які стануть вам на допомогу при проходженні квеста.

 

Бажаю успіхів і міцного здоров’я!

З повагою, admin questor

 

 

 

[ninja_form id=4]