Квест: Завдання 2 (23.01-26.01)

Наша команда (36 учасників) виявилась насправді ефективною. Ми разом змогли перешкодити першій спробі злодія. Ви знайшли відповіді на кожне запитання, що і звело нанівець усі намагання злодія зіпсувати нам відзначення Водохреща. Але про результати виконання першого завдання трохи пізніше, бо нам треба якнайшвидше випередити злодія на його другій спробі.

 

Оперативна інформація

 

З оперативних джерел стала відома особлива прикмета злодія – він має довге волосся. Також відомо, що він має прізвисько. У другій спробі злодій зосередиться на одному із видів віртуального спілкування. Він вважає, що при спілкуванні зможе отримати найцінніше для своїх «темних справ».

 

Інформація для роздумів

 

 1. Наш злодій дуже розлютився і подався заспокоювати нерви своєю улюбленою справою. Якщо її розглядати у широкому значенні цього слова, то вона буває професійна чи «любительська», приватна чи промислова. Це і захоплення, і вид відпочинку, туризму і спорту. Наші предки займались цим ще з часів верхнього палеоліту разом із збиральництвом, полюванням та землеробством.

 

 1. Виявляється, що цим можна займатися ще і в Інтернеті. Щоправда, називається це англійським перекладом цього слова і є не такою вже доброю справою. Це такий вид шахрайства, який зараз набув дуже значного поширення у Інтернеті та за його межами (телефонні дзвінки, SMS-повідомлення).

 

 1. Вид віртуального спілкування, яким хоче негативно на нас вплинути злодій, знайомий всім вам, особливо тим, хто отримує стипендію. До речі, наслідком віртуального спілкування є взаємодія користувачів з реальними пристроями в реальному житті. На цих пристроях злодій також планує розмістити знаряддя улюбленої справи. Щоправда у нашому навчальному закладі жодного з них немає.

 

 1. Назви видів шахрайства, якими злодій хоче заподіяти нам не лише моральну шкоду, безпосередньо пов’язані з його особливою прикметою та прізвиськом.

 

 1. Своє прізвисько злодій позичив у персонажів другої частини відомого голлівудського фільму. До речі, дарма позичив, адже ці «герої» зіткнулись з самотнім винахідливим супротивником шкільного віку, який зумів їх нейтралізувати в помешканні своїх родичів другого ступеня.

 

Завдання 2

 

 1. Улюблена справа злодія (1 бал)
 2. Назва виду шахрайства (1 бал)
 3. Назва такого шахрайства через дзвінки по телефону (1 бал)
 4. Назва такого шахрайства через SMS-повідомлення (1 бал)
 5. Назва такого шахрайства у соціальних мережах (1 бал)
 6. Назва виду віртуального спілкування і реального пристрою, який хоче використати злодій (2 бали)
 7. Назва стрічки та прізвисько злодія (2 бали)
 8. Назва двох згаданих видів шахрайства на реальних пристроях (2 бали)
 9. Три основні правила, завдяки яким можна не стати жертвою улюбленої справи злодія (3 бали)

 

Всього за Завдання 2 Ви можете отримати 14 балів.

 

Час на виконання Завдання 2 – до 23 год. 00 хв. 26 січня 2018 року.

 

Відповіді залишайте на сайті училища, або надсилайте за адресою zhmu_quest@meta.ua

У назві листа вкажіть «Квест завдання 2» нічого більше не пишіть, у тексті листа надайте короткі відповіді на запитання Завдання 2 у форматі:

 1. Улюблена справа злодія; 2. загальна назва виду шахрайства; 3. назва шахрайства через дзвінки по телефону; 4. назва шахрайства через SMS-повідомлення; 5. назва шахрайства у соціальних мережах; 6. вид віртуального спілкування, пристрій; 7. кінострічка, прізвисько злодія; 8. два види шахрайства на реальних пристроях; 9. три правила

Прохання дуже уважно читати завдання та надавати точні короткі відповіді. Не забувайте вказувати свої ПІБ.

 

Бажаю успіхів!

З повагою, admin questor

 

 

[ninja_form id=3]