Квест: Завдання 1 (19.01-22.01)

Нашу команду сформовано. Станом на 00 год. 00 хв. 19 січня 2018 року зареєстровано 34 учасника. Час вирушати. Давайте проведемо перекличку. Назвіть кожен по 2 слова, пов’язаних із комп’ютером або Інтернетом, що починаються на ту ж літеру, що і Ваше прізвище

 

Оперативна інформація

 

19 січня комп’ютерний шахрай прибув до нашої країни. Плани злодія дещо змінились. Він розуміє, що 6 лютого 2018 року відзначається Всесвітній день безпечного Інтернету, і тому намагатиметься завершити свої «темні справи» до цієї дати. Тож розпочинаємо негайно!

 

За даними квест-поліції стало відомо, що 23 січня злодій збирається розіслати усім користувачам програму, яка начебто захистить їхні комп’ютери від усіх вірусів. Насправді вона дозволить злодію обмежити доступ користувачів до комп’ютерів. Ми повинні дізнатися, що це за програма, щоб встигнути усіх попередити. Паралельно нам треба вилучити у злодія один пристрій, за допомогою якого він отримує інформацію про нас.

 

Інформація для роздумів

 

  1. Злодій прибув до нас морем на судні дуже відомих у наш час піратів, у полон до яких потрапляли й українські моряки. Країна злодія межує з країною піратів, а один із її регіонів носить таку ж назву, як і країна піратів.
  2. Країна злодія є батьківщиною одного дуже відомого харчового продукту продукту. Він містить біля 1200 хімічних сполук, з яких 800 – ароматичні сполуки, що відповідають за його смак.
  3. Перший екземпляр пристрою, який необхідно вилучити у злодія, був створений для того, щоб спостерігати за цим продуктом.
  4. Розташований він був у відомому навчальному закладі Європи.
  5. Необхідно звернути увагу на аудиторію, у якій був розташований цей пристрій. Її назва чітко вказує на тип програми, яку збирається використати злодій.
  6. Серед усіх програм цього типу треба віднайти потрібну. Назва її з англійської перекладається як «блокування» скороченої назви відомої операційної системи.

 

Завдання 1

 

  1. Два слова, пов’язані з комп’ютером або Інтернетом, які починаються на першу літеру Вашого прізвища (2 бали)?
  2. Назва країни злодія (1 бал)
  3. Назва згаданого продукту (1 бал)
  4. Назва пристрою, що спостерігав за цим продуктом (1 бал)
  5. Рік винаходу та рік відключення першого екземпляру цього пристрою (2 бали)
  6. Назва навчального закладу та кімнати, де знаходиться даний пристрій (2 бали)
  7. Назва програми, яка спричинила першу епідемію програм даного типу, та рік її появи (2 бали)
  8. Назва програми, яку злодій збирається розповсюдити (1 бал)

 

Всього за Завдання 1 Ви можете отримати 12 балів.

 

Час на виконання Завдання 1 – до 23 год. 00 хв. 22 січня 2018 року.

 

Відповіді залишайте на сайті училища, або надсилайте за адресою zhmu_quest@meta.ua

У назві листа вкажіть «Квест завдання 1» нічого більше не пишіть, у тексті листа надайте короткі відповіді на запитання Завдання 1 у форматі:

 

  1. Два слова; 2. країна; 3. згаданий продукт; 4. пристрій; 5. рік винаходу, рік відключення; 6. навчальний заклад, назва кімнати; 7. назва програми, рік її появи; 8. програма

 

Застерігаємо: Ваші відповіді є конфіденційною інформацією. Не поширюйте її в інтернет-середовищі і в особистому спілкуванні. Відсутність інформації не дозволить злодію зайнятись улюбленою справою…

 

З повагою, admin questor

 

 

[ninja_form id=2]