Результати виборів виборних представників студентів відділу “Хорове диригування”

10 грудня виборча комісія студентів відділу “Хорове диригування” оголосила результати підрахунку голосів виборців на виборах представників з числа студентів для участі у виборах директора училища, відповідно до яких перемогу здобули такі кандидати:

 

  1. Берелет Анастасія Володимирівна (студентка IV курсу) – 81,1% голосів виборців
  2. Шаранюк Юлія Олегівна (студентка IІІ курсу) – 60,0% голосів виборців
  3. Кучерук Ірина Володимирівна (студентка ІІ курсу) – 54,1% голосів виборців.

Оскільки два кандидати Жовновська Анна Станіславівна (студентка IV курсу) та Мяновська Аліна Андріївна (студентка IІІ курсу) отримали однаковий відсоток голосів виборців, по 48,6% кожний, то виборча комісія студентів відділу “Хорове диригування” прийняла рішення провести ІІ тур виборів, щоб визначити з-поміж них 4-ого (відповідно до розміру встановленої квоти) представника з числа студентів відділу для участі у виборах директора училища.

ІІ тур виборів четвертого представника з числа студентів відділу “Хорове диригування” для участі у виборах директора училища призначено на 13.12.2018 року.

Відповідний протокол №4 засідання виборчої комісії студентів відділу “Хорове диригування” опубліковано на офіційному сайті ЖМУ ім. В.С. Косенка, на сторінці “Вибори директора 2019”.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab