Про Веб-Квест

Учасники

Корисні Посилання

 

Завдання 1 – 19.01-22.01

Завдання 2 – 23.01-26.01

Завдання 3 – 27.01-30.01

Завдання 4 – 31.01-02.02

• Завдання 5 – 03.02-05.02

• Оголошення результатів та нагородження переможців – 06.02.

 

Шановні студенти та викладачі!

 

З компетентних джерел стало відомо, що у нашому місті з’явився комп’ютерний злодій, який хоче вивести з ладу усі комп’ютери та смартфони в училищі. Під загрозою організація діяльності закладу та доступ до wi-fiL.

 

Злодія необхідно знайти і зупинити. Тому ми вирішили звернутися по допомогу до найрозумніших та найдосвідченіших у цій справі людей. Тобто, до Вас.

 

Щоб протидіяти шахраю потрібна дружна міцна команда. Якщо Ви небайдужі, відважні, активні, розумні, творчі, кмітливі, нам потрібні саме Ви. Швиденько збирайте речі – і вперед. Візьміть теплий одяг, побільше їжі та води. Не забудьте гарний настрій, світлу голову і ясний розум. Запасіться натхненням і терпінням.

 

Відомо, що у злодія буде декілька спроб вивести з ладу наші комп’ютери. Про кожну з них Ви будете повідомлені.

 

Перша спроба запланована на 19 січня. Триватимуть атаки до початку весни. Ми маємо протидіяти кожному злочинному намір, тому розпочнемо невідкладно, з перших днів ІІ семестру.

 

З 12 до 18 січня заходьте та реєструйтеся за адресою zhmu_quest@meta.ua Надішліть за вказаною адресою лист з темою «Квест реєстрація», у якому вкажіть свої ПІБ, курс, відділ*. Тоді ми обов’язково створимо команду, здатну ефективно протидіяти злодію. (* пишіть інформацію у тілі листа, вкладення файлів не робіть)

 

Після реєстрації Ви зможете отримувати оперативну інформацію про наміри злочинця та результати протидії на сайті музичного училища www.kosenko.com.ua та на офіційній сторінці училища у  Facebook.

 

З повагою, Адмін Квестор

 

 

Підтримка:

1. Студентська рада Житомирського музичного училища ім. В.С. Косенка Житомирської обласної ради

2. Депутат Житомирської міської ради Рибак Олександр Юрійович