Музично-поетична імпреза до 150-річчя Лесі Українки!

За сприяння голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка і підтримки Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА у нашому коледжі відбудеться музично-поетична імпреза “Сім струн я торкаю, струна по струні…” до 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

Мета заходу: вшанувати пам’ять видатної землячки та розкрити багатогранність її літературного таланту поєднанням музики та поетичного слова.

До програми мистецької імпрези включено вокальну та інструментальну музику на вірші Лесі Українки, а також музичні твори її улюблених європейських та українських композиторів. Учасники заходу – солісти та творчі колективи коледжу.

Музично-поетична імпреза проходитиме у приміщенні ЖМФК ім. В.С. Косенка 25 лютого 2021 з 12:00 до 13:00 без глядачів.

Запрошуємо усіх поціновувачів геніальної Лесі Українки на онлайн-трансляцію заходу на офіційній сторінці Житомирської ОДА у Facebook! Посилання на неї буде додано згодом.

Щоб не гаяти даремно часу в очікуванні події, перевірте свої знання творчості Лесі Українки, пройшовши інтерактивний тест. Вам пропонується знайти пари за принципом “назва літературного твору – ім’я його художнього героя”. Успіхів!