Конкурс Патріотичної Пісні

21 лютого 2018 року у приміщенні Житомирського музичного училища ім. В.С. Косенка відбудеться конкурс патріотичної пісні та авторської поезії «Закарбовані Майданом». Захід, ініціаторами та організаторами якого є викладачі предметно-циклової комісії загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Аліна Шевелуха, Наталя Ярошинська та адміністрація училища, проводиться з 2014 року як відлуння на трагічні події в Україні. Девіз конкурсу: «Закарбовані Майданом – закарбовані в серцях…».
 
Мета заходу: вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні, популяризація цінностей демократичного суспільства, зокрема, свободи, рівності, справедливості та національної гідності серед молоді, а також створення мистецької платформи для вираження громадянської позиції студентами-музикантами через власні професійні здібності.
 

Партнери заходу
: ВБФ «Молодь за майбутнє» (президент Костянтин Тарабукін), МГО «АРТ-Село» (керівник Олена Славова) та КПСМНЗ «Художня школа» Житомирської міської ради.
 
Учасники конкурсу: біля 20 студентів І-ІV курсів музичного училища у номінаціях «Сольний спів», «Дует», «Ансамбль» та «Авторська поезія».
 

У програмі заходу:

  • мистецька інсталяція «Закарбовані Майданом – закарбовані в серцях…» (фойє музичного училища)
  • виставка робіт «Війна очима дітей» учнів Червоноармійської районної школи мистецтв (фойє музичного училища)
  • конкурс патріотичної пісні та авторської поезії (актова зала музичного училища).

Місце проведення: м. Житомир, вул. Пушкінська, 28, приміщення Житомирського музичного училища ім. В.С. Косенка.
 
Дата проведення: 21.02.2018 року.
 
Початок заходу: о 14:00.
 
Телефони для довідок: (0412) 22 84 35 та (0412) 22 85 30.
 
Ласкаво просимо!